Portal - Korzenna
polski Strona główna / wydarzenia - archiwum
Czwartek - 21 czerwca 2018 Alicji, Alojzego, Rudolfa      "Naprawdę żyję tylko ten, kto nieustannie cieszy się z życia". Menander
[historia] [Wydarzenia 2017/2018] [Galeria 2017/2018] [Wydarzenia 2016/2017] [Galeria 2016/2017] [Wydarzenia 2015/2016] [Galeria 2015/2016] [nauczyciele] [samorząd] [rozbudowa szkoły] [sport szkolny] [księga gości] [Konkursy tematyczne - Archiwum] [Europejskie projekty edukacyjne] [budowa hali sportowej] [absolwenci] [Programy profilaktyczne] [Tematy projektów edukacyjnych w gimnazjum] [Plan lekcji] [Muzyka] [Bliżej ludzi, bliżej nieba] [Mieć wyobraźnię miłosierdzia] [Sukcesy uczniów - Archiwum] [Projekty 2014] [Wykaz podręczników 2015/2016] [Dni wolne od zajęć] [Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2014.” ] [Doradztwo zawodowe] [Konkursy - Archiwum] [Projekty gminne] [Galeria 2014/2015] [Wydarzenia-2014/2015] [wydarzenia - archiwum] [Galeria zdjęć -Archiwum] [kontakt] [Ankieta] [Gminny Konkurs Języka Niemieckiego] [Międzyszkolny Przegląd Literacki] [Gminny Konkurs Ekologiczny] [Konkursy 2017] [Sukcesy uczniów - 2017] [Klasa zerowa -podręczniki] [Rekrutacja w roku szkolnym 2018/2019]
konkurs plastyczny - Szkola bez przemocy
1Dzień Wiosny
Dzień Seniora 2009
wydarzenia z życia szkoły, rok szkolny 2008/2009
Gminny piknik w Siedlcach -otwarcie placu zabaw
Przedstawienie jasełkowe - grudzień 2008
VI Gminny Przegląd Kolędniczy
Wrześniowy piknik rodzinny

 




Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Szkoła
bez Przemocy”.
Jury powołane przez Dyrektora Zespołu Szkół w Siedlcach w składzie:
Magdalena Kiełbasa - przewodnicząca
 Agnieszka Sokołowska - członek
 
Halina Zając - członek
                                Tomasz Górowski - członek 
                         Magdalena Piekarz - członek 
                        Joanna Kozak - członek
    przyznało następujące nagrody:
W kategorii Szkoła Podstawowa klasy I – III
      Miejsce I - Adrian Mleczek  klasa III
      Miejsce II -  Amelia Kosińska  klasa I
      Miejsce III -  Kinga Domalik  klasa III
 
W kategorii Szkoła Podstawowa klasy IV – VI
Miejsce I -  Anna Matusik  klasa IV
Miejsce II - Dominika Kaczmarek  klasa IV
Miejsce III - Magdalena Kantor  klasa IV
 
W kategorii Gimnazjum
     Miejsce I - Ewa Bryja klasa IB
     Miejsce II - Stanisława Kuś klasa  IB
     Miejsce III -  Izabela Wolińska klasa  IIIA
 

       Zwycięzcom gratulujemy, pozostałym dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Galeria :

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP