Portal - Korzenna
polski Strona główna / Wydarzenia-2014/2015 / Gminny konkurs kolęd i pastorałek
Poniedziałek - 17 grudnia 2018 Jolanty, Łukasza, Olimpii     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"
[historia] [Wydarzenia 2017/2018] [Galeria 2017/2018] [Wydarzenia 2016/2017] [Galeria 2016/2017] [Wydarzenia 2015/2016] [Galeria 2015/2016] [nauczyciele] [samorząd] [rozbudowa szkoły] [sport szkolny] [księga gości] [Konkursy tematyczne - Archiwum] [Europejskie projekty edukacyjne] [budowa hali sportowej] [absolwenci] [Programy profilaktyczne] [Tematy projektów edukacyjnych w gimnazjum] [Plan lekcji] [Muzyka] [Bliżej ludzi, bliżej nieba] [Mieć wyobraźnię miłosierdzia] [Sukcesy uczniów - Archiwum] [Projekty 2014] [Wykaz podręczników 2015/2016] [Dni wolne od zajęć] [Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2014.” ] [Doradztwo zawodowe] [Konkursy - Archiwum] [Projekty gminne] [Galeria 2014/2015] [Wydarzenia-2014/2015] [wydarzenia - archiwum] [Galeria zdjęć -Archiwum] [kontakt] [Ankieta] [Gminny Konkurs Języka Niemieckiego] [Międzyszkolny Przegląd Literacki] [Gminny Konkurs Ekologiczny] [Konkursy 2017] [Sukcesy uczniów - 2017] [Klasa zerowa -podręczniki] [Rekrutacja w roku szkolnym 2018/2019]
Gminny konkurs kolęd i pastorałek;

Gminny konkurs kolęd i pastorałek.

Jury w składzie:

1.      Beata Rola- przewodnicząca

2.      Marzenna Zaremba

3.      Marek Janisz

4.      Krzysztof Bagnicki

Dokonali następującego wyboru:

Kategoria solista

Grupa wiekowa 0-3

I miejsce- Martyna Sus „Kołysanka” –Wojnarowa

II miejsce- Paulina Garncarczyk ”Kolędnicy przybyli”- Siedlce

III miejsce- Julia Furtak „Zagraj dziecku kołysankę”- Łyczana


Grupa wiekowa 4-6

I miejsce- Amelia Kosińska „Siano na stół”- Siedlce

II miejsce- Zofia Gut „Pod budą”- Korzenna

III miejsce- Julia Brończyk „Kolęda dla nieobecnych”- Lipnica Wielka


Grupa wiekowa Gimnazjum

I miejsce ex aequo

Julia Szafrańska „Betlejem Polskie”- Lipnica Wielka

Patrycja Koralik „Tobie mały Panie”- Korzenna

Kategoria zespół

Grupa wiekowa 0-3

I miejsce- Duet „Przybieżeli do Betlejem”- Korzenna

II miejsce- Grupa Kolędnicza „Mała pastorałka”- Siedlce

III miejsce-Grupa dzieci „Lulajże Jezuniu”- Lipnica Wielka

 

Grupa wiekowa 4-6

I miejsce- Zespół- „Pastuszkowie bracia mili”- Siedlce

II miejsce- Duet- „Nie było miejsca dla Ciebie”- Lipnica Wielka

III miejsce- Zespół – „Z narodzenia Pana’- Koniuszowa


Grupa wiekowa Gimnazjum

I miejsce-Grupa wokalna- „Pasterze bieżeli”- Lipnica Wielka

II miejsce- Zespół- „Uciekali”- Siedlce

III miejsce-Zespół- „Zaśnij dziecino”- Korzenna

 

Kategoria scenki

Grupa wiekowa 0-3

I miejsce- Grupa kolędnicza „Po kolędzie chodzimy”- Janczowa

II miejsce- Grupa kolędnicza „Szopka betlejemska”- Koniuszowa

III miejsce- Grupa kolędnicza „Co się stało z Jasełkami”- Mogilno

Nagroda specjalna dla Przedszkola- „Bajkowa stajenka”- Korzenna


Grupa wiekowa 4-6

Nagroda za scenkę „Jasełka”- Korzenna

Grupa wiekowa Gimnazjum

Nagroda za scenkę „Jasełka”- Koniuszowa

Nagroda specjalna dla najlepszej aktorki- Patrycja Janiszewska- Koniuszowa

Galeria:

 

 

 

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP