Portal - Korzenna
polski Strona główna / nauczyciele
Poniedziałek - 19 lutego 2018 Bettiny, Konrada, Mirosława      "Człowiek może się obejść bez wielu rzeczy, ale nie może się obejść bez drugiego człowieka". Ludwig Borne
[historia] [Wydarzenia 2017/2018] [Galeria 2017/2018] [Wydarzenia 2016/2017] [Galeria 2016/2017] [Wydarzenia 2015/2016] [Galeria 2015/2016] [nauczyciele] [samorząd] [rozbudowa szkoły] [sport szkolny] [księga gości] [Konkursy tematyczne - Archiwum] [Europejskie projekty edukacyjne] [budowa hali sportowej] [absolwenci] [Programy profilaktyczne] [Tematy projektów edukacyjnych w gimnazjum] [Plan lekcji] [Muzyka] [Bliżej ludzi, bliżej nieba] [Mieć wyobraźnię miłosierdzia] [Sukcesy uczniów - Archiwum] [Projekty 2014] [Wykaz podręczników 2015/2016] [Dni wolne od zajęć] [Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2014.” ] [Doradztwo zawodowe] [Konkursy - Archiwum] [Projekty gminne] [Galeria 2014/2015] [Wydarzenia-2014/2015] [wydarzenia - archiwum] [Galeria zdjęć -Archiwum] [kontakt] [Ankieta] [Gminny Konkurs Języka Niemieckiego] [Międzyszkolny Przegląd Literacki] [Gminny Konkurs Ekologiczny] [Konkursy 2017] [Sukcesy uczniów - 2017] [Klasa zerowa -podręczniki] [Rekrutacja w roku szkolnym 2018/2019]
nauczyciele

  

Kadra nauczycielska w Zespole Szkół w Siedlcach r. szkolnym 2017/2018
                          

Lp. Nauczyciel Wychowawca Przedmioty
1.

mgr Joanna Kozak - Dyrektor

---

historia ( G)

2.

mgr Renata Łatka - 

---

matematyka,SP(G)

3.

mgr Elżbieta Adamczyk

oddział. przedsz.
---

4.

ks. mgr Leszek Grębski

---

religia ( G)

5.

mgr Maria Bogdańska

---

 plastyka, religia

6.

mgr Katarzyna Buchowicz

---

język angielski (G)

7.

mgr Tomasz Górowski

---

wych. fizyczne (SP, G) EDB

8.

mgr Anna Kantor

3 SP

nauczanie zintegrowane

9.

mgr Anna Szczygieł

----

historia

10.

mgr Artur Kubisz

----

wych. fizyczne (G, SP)

11.

mgr Dorota Kuzera

  IIa

chemia,biologia, wdż (G) wos

12.

mgr Maria Migacz

V SP

nauczanie zintegrowane

13.

mgr Sławomir Nadratowski

IIIa

informatyka, technika(SP, G), fizyka(G)

14.

mgr Urszula Plata

IV SP

przyroda (SP), geografia (G)

15.

mgr Agnieszka Sokołowska

wychowawca świetlicy

   pedagog szkolny

16.

mgr    Agata Lach

---

język niemiecki (G)

17.

mgr Halina Zając

----

język polski (SP, G)

18.

mgr Magdalena Piekarz


IIb

matematyka (G),

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP